SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lanet olsun!

LANET olsun diyorum çünkü İspanya maçı da, futboldaki Hollanda galibiyeti de, bugün futbolda dünya şampiyonu bile olsak sevinemeyiz. Dün, Dağlıca'dan gelen şehit haberleri bizi resmen yıktı. Söyleyecek o kadar çok şey var ki… Ama söyleyemiyoruz, boğazımızda düğümleniyor kelimeler. Evlere düşen ateşe sebep olanlar; bu dünyada olmasa bile ahirette şehit analarının-babalarının iki eli yakanızda olacak haberiniz olsun.

Bu kadar üzüntü ve keder içinde çok fazla İspanya maçına odaklanamadık ama gelelim maça… Cedi Osman hakkında dün söylediklerime daha ne ekleyebilirim bilmiyorum ama bu çocuk Türk basketbol tarihine damga vuracak. Buna emin olabilirsiniz. İspanya için ‘Sırbistan maçını kaybettiler işimiz zor olacak dedim' yanılmadım. Çok hırslı başladılar, öyle de devam ettiler. Biz de elimizden geleni yaptık ama maalesef direnemedik.

Kimse ‘işimiz artık çok zor' moduna girmesin. Grupta sadece Sırbistan 2'de 2 yaptı. Geri kalan 5 takımın 4'ü 1 galibiyet 1 mağlubiyet aldı. Bugün maçımız yok. Bugün, çok iyi dinlenip yarınki Almanya maçını kazanmamız durumunda gruptan çıkmaya bir adım daha yaklaşacağız.

İlk günden beri dediğimiz gibi: Bizler inandık, siz de inanın…

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek