SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cizrespor 45 gündür Cizre’ye gidemiyor

3. Lig 3. Grup'ta yer alan Cizrespor, bölgede yaşanan terör saldırıları nedeniyle 45 gündür Cizre'ye gidemiyor. Çarşamba günü Batman Petrolspor ile karşılaşacak olan takımın karşılaşma sonrasında nereye gideceği belli değil.

Güncellenme: 13:13, 07/09/2015
Cizrespor 45 gündür Cizre’ye gidemiyor

Geçen yıl mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de ve ziraat türkiye kupası’nda oynadığı başarılı maçlarla adından sözettiren Cizrespor, terörden en fazla etkilenen kulüplerin başında geliyor. 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Şırnak ekibi, sezon başlayalı 3 hafta olmasına rağmen, bölgede yaşanan terör saldırıları yüzünden hala taraftarıyla buluşamadı.

NEREYE GİDECEKLER?

 

Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası maçında oynayacağı Batman Petrolspor maçı için Batman’a gelen Cizresporlu teknik heyet ve yöneticiler, kupa karşılaşmasından sonra nereye gideceklerini bilemediklerini söylediler.

YAHYA ÜNAL: CİZRE’YE AYAK BASAMADIK Batman Petrolspor maçı sonrası hafta sonu kendi sahasında oynayacakları Birlik Nakliyat Düzyurtspor karşılaşmasının hazırlıklarını nerede yapacaklarını bilmediklerini belirten Cizrespor Teknik Direktörü Yahya Ünal, yaşadıkları sıkıntıları şöyle anlattı: “3. Lig’e yeni çıktık. Yaklaşık 45 gündür dışardayız. Kendi ilçemizde antreman yapıp maçlarımızı oynamak istiyoruz. Sıkıntılı süreçten dolayı Cizre’ye ayak basamadık. Çarşamba günü Batman Petrol’le maçımız var. Bundan sonraki süreç daha belli değil, başka bir yere mi yerleşeceğiz bilmiyoruz.