SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: ‘Toplama takım olacaktık’

Fikret Orman, defans ve orta alana takviye yapmamalarının sebebini açıkladı. Beşiktaş Başkanı, “Daha fazla oyuncu alsak, toplama takım olacaktık. Devre arasında duruma tekrar bakarız” dedi.

Güncellenme: 08:25, 06/09/2015
Fikret Orman: ‘Toplama takım olacaktık’

ERSOY ÖZDEM / AMKSPOR

Önceki akşam yapılan idmanı ziyaret eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, burada basın mensuplarıyla kısa bir sohbet toplantısı yaptı.

Transferin son periyodunda savunma ve orta alana takviye yapmaları beklenmesine rağmen neden oyuncu alınmadığı sorulan Başkan, “Yeterince transfer yaptık. Daha fazlasını alsak, toplama takım olacaktık. Oyuncularıma güveniyorum. Devre arasına kadar kazasız belasız gideceğiz. Devrede tekrar oturup, elbette duruma bakarız. Planlama yaparız” ifadelerini kullandı.

FİKRET-ORMAN-ŞENOL-GÜNEŞ-06-09

ÇATI MÜJDESİ VERİLDİ

Şu andaki görüntüden memnun olduğunu dile getiren Orman, “Takım yeterli. Henüz ligin başlangıcı. İlerleyen haftalarda taşlar daha da yerine oturacak” dedi.

Stat konusunda da değerlendirmede bulunan siyah-beyazlı kulübün patronu, “Yaşanan kazadan dolayı işlerden sorumlu Fransız firması çekiniyor. Önümüzdeki ay çatı kurulumu başlayacak” açıklamasında bulundu.

Orman, ziyaret ettiği antrenman sonrasında teknik direktör Şenol Güneş'le de bir araya geldi. Kendisiyle takımın durumu hakkında mini bir zirve yapıldı.