SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim için belki de sonun başlangıcı!

Rakip Portakallar... Torku Arena'da zafer gelirse EURO 2016 şansımız sürecek. Aksi bir sonuç hayallerimizi yıkacak, İMPARATOR İÇİN SONUN BAŞLANGICI OLACAK

Güncellenme: 08:39, 06/09/2015
Fatih Terim için belki de sonun başlangıcı!

Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde bu gece Hollanda'yı konuk edecek A Milli Takım‘olmak ya da olmamak' maçına çıkıyor. Konya Torku Arena'daki mücadele 19.00'da başlayacak. Letonya karşısında son dakika golüyle 2 puanı kaptırıp yıkılan Ay-Yıldızlılar, bu sonuçla bu akşamki karşılaşmayı kazanmaya mecbur duruma geldi. Galibiyet halinde Play-Off anlamı taşıyan grup 3.'lüğünü elimize geçirip, ekim ayındaki Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçları öncesi umut tazeleyeceğiz.

İLK İKİ ŞANSI RAKİPLERİN ELİNDE

Olası beraberlikte Hollanda avantajını koruyup son 2 maça Türkiye'nin 1 puan önünde 3. sırada girecek. Mağlubiyet ise bir anlamda her şeyin sonu olacak ve milli takım EURO 2008'den sonra üst üste 4. büyük turnuvayı da kaçıracak ve zaten eleştiri altındaki Terim'in de artık iyice tartışılmasının önünü açacak. Bu geceki mücadele bir anlamda 2013 Eylül'de büyük olaylarla göreve gelen İmparator'un kaderini çizecek. Gruptaki diğer maçlarda Çekler ve İzlanda kazanırsa bizim ilk 2 şansımız ortadan kalkacak.