SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BAHADIR ÇOKİŞLER / AMKSPOR

Galatasaray geçen sezonu 3 kupayla kapattı ama o pozitif havadan eser kalmadı. Başta İbrahimovic olmak üzere hiçbir yıldız transferin gerçekleşmemesi taraftarları çok kızdırdı. Sarı-kırmızılılar sosyal medya üzerinden yönetimi 2 ay boyunca topa tuttu. Son yaşanan Grosskreutz skandalı ise her şeyin üzerine tuz biber ekti. Başkan Dursun Özbek hedef tahtasına oturtuldu. Bazı taraftarlar Twitter'ı bıraktı, Özbek'in sahibi olduğu Point Otel'e telefon açıp istifa çağrısı yaptı.

DEVLER LİGİ SÖZÜ

Real Madrid’le oynanan Bernabeu kupası maçından beri hasta olan Özbek, strese daha fazla dayanamadı ve hastanelik oldu. Bir süre tedavi gören Özbek'i rahatlatan telefon ise Hamza Hamzaoğlu'ndan geldi. Başkanına moral veren Hamzaoğlu, “Nasıl çalıştığınızı ben biliyorum. Transfer dönemi geride kaldı artık top bizde. Elimizden geleni yapacağız. Sizin için yine lig şampiyonu olacağız. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde de gidebildiğimiz kadar ilerleyeceğiz” diye konuştu.

hamzaoğlu_man_05.08.2015

“OCAK AYINDA 2 DÜNYA YILDIZI ALACAĞIM”

Bu sözler Özbek'i çok duygulandırdı. Hocasına teşekkür eden Özbek, çilek sözü verdi. Başkan, “Mali kriterlerle ilgili UEFA'dan iyi haber bekliyoruz. Avrupa'da gruptan çıkarsak gelirimiz iyice artacak. Üstüme düşeni yapmasını bilirim. Ocak ayında 2 dünya yıldızı birden alacağım. Hem size hem de oyunculara güveniyorum” ifadelerini kullandı. Diğer yandan Özbek'in istifa çağrılarına kesinlikle kulak asmadığı ve göreve devam etmeyi planladığı kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:07:52,