SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek isyan etti

Yakın dostlarına içini döken Dursun Özbek, “Kısa süredemali yapıyı düzelttik. 89 milyon TL tasarruf ettik. Nakit akışı için cebimden 10 milyon Dolar koydum. Daha ne yapalım?” dedi.

Güncellenme: 09:26, 05/09/2015
Dursun Özbek isyan etti

Çok eleştirilen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek için Grosskreutz skandalından sonra hayat daha da zorlaştı. Başkan sosyalmedyada yerden yere vuruluyor. Taraftarlar Özbek'in sahibi olduğu PointOtel'i arıyor, telefona çıkan görevliye “Özbek'e söyleyin istifa etsin” diyor.

Real Madrid maçından beri hasta olan ve bir türlü iyileşemeyince hastaneye yatan Özbek, dün taburcu edildi. Moralinin bozuk olduğu söylenen Özbek'in, hasta yatağında ailesi ve yakın dostlarına içini döktüğü öğrenildi.

VARSA YOKSA IBRAHIMOVIC

Özbek’in, “Sırtımızdaki bütün yüklerden kurtulduk. Birçok oyuncu gönderdik. Kısa sürede mali yapı düzeldi. 89 milyon TL tasarruf ettik. Nakit akışı için cebimden 10milyon Dolar koydum. Yönetim gece gündüz çalışıyor. Daha ne yapalım? Bunlar hiç konuşulmuyor. 3 kupa almış futbolcular eleştiriliyor. Sürekli ibrahimovic'le alakalı haberler çıkıyor. Bunlar herkesin konsantrasyonunu bozuyor. Ama ben kolay pes etmem. Bizi eleştirenler utanacak” dediği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:09:25,