SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir dönem Beşiktaş ve Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın değişmez ismi olan İbrahim Üzülmez, Ntvspor’da katıldığı canlı yayında adeta deliye döndü.

Kazakistan maçı öncesi stadı terk eden Volkan Demirel’in Fatih Terim’e “Hocam beni bir daha Milli Takım’a çağırma” şeklindeki sözlerini değerlendiren Üzülmez, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Milli takımın büyük bir sorumluluk olduğunu söyleyen Üzülmez, şu ifadeleri kullandı:

“Ben şu an 41 yaşındayım, ‘Bana gel milli takımda oyna’ deseler, üstümü başımı yırtar giderim. Beşiktaş’ta oynarken milli takıma davet faksı geldiğinde tüylerim diken diken olurdu. O faksı saklardım.

Burada bir milli dava var. Hepimizin bu konuda üzerimize düşeni yapmamız lazım. Benim de, Fatih Terim’in de herkesin eksiği vardır. Herkes her şeyi bilemez.”

“KİMSENİN HAKKI YOK”

Volkan Demirel’in Kazakistan maçı öncesi stadı terk etmesini de yorumlayan Üzülmez, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Volkan, Fenerbahçe’nin ve A Milli Takım’ın 1 numaralı kalecisidir. Bu kaleciyi niye kazanamıyoruz? Halen milli takımda oynayan kalecilere de saygı duyuyorum. Ama Volkan Demirel başka.

Burada aslolan milli takım ise, Türkiye ise, ne olursa olsun benim orada bulunmam lazım. Hatam varsa özür dilerim ama milli takım oyuncusuna da maçtan önce kimsenin küfür etme hakkı yok.”

 

Yayınlanma Tarihi:15:40,