SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’e sürpriz doğum günü

A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Hollanda ile 6 Eylül'de karşılaşacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Güncellenme: 22:55, 04/09/2015
Fatih Terim’e sürpriz doğum günü

Konya Büyükşehir Torku Arena’daki antrenman, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde basına açık gerçekleştirildi. Letonya maçında ilk 11’de yer alan futbolcular, salonda yenilenme çalışması yaparken, diğer oyuncular ise ısınma ve pas idmanının ardından yarı alanda çift kale maç oynadı.

Çİft kale maçta, yeşil takımda Mert Günok, Semih Kaya, Ersan Gülüm, Emre Taşdemir, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, Mevlüt Erdinç ve Batuhan Karadeniz yer aldı. Kırmızı takımda ise Onur Kıvrak, Şener Özbayraklı, Yusuf Erdoğan, Yasin Öztekin, Alper Potuk, Mehmet Topal ve Mehmet Ekici forma giydi. İdman, soğuma koşusunun ardından sona erdi.

Terim’in doğum günü unutulmadı

Terim’in doğum gününü taraftarlar unutmadı. “İyi ki doğdun İmparator” yazılı pankart açan taraftarların yanına gelen tecrübeli hocaya, çiçek takdim edildi. Terim, çocuklarla fotoğraf çektirirken, antrenman sonunda da yine taraftarlarca ikram edilen doğum günü pastasını kesti.