SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş fırtına estirdi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, özellikle kanat ortalarında isteksiz gördüğü futbolcularına çıkıştı, “Daha canlı olmalısınız. Ezbere orta yapmayın” dedi. Zaman zaman antrenmanı durduran Güneş, bire bir görüşmeler de yaptı.

Güncellenme: 09:57, 03/09/2015
Şenol Güneş fırtına estirdi!

ERSOY ÖZDEM / AMKSPOR

Beşiktaş'ın dünkü antrenmanında Şenol Güneş fırtınası esti. Siyah-beyazlı takımın hocası isteksiz gördüğü futbolcularını sert ifadelerle uyarırken, bire bir görüşmelerde de istediklerini tek tek anlattı. Kanat ortalarında bazı oyuncuları isteksiz görünce idmanı durduran Güneş, “Böyle olmaz. Daha canlı oynamalısınız. Ayrıca bakarak orta yapın. Kafanızı kaldırın, ezbere oynamayın” dedi. Ceza alanı içindeki futbolcularını da uyaran Güneş, “Arkadaşınız orta yaparken siz de kendinizi gösterin. Rakibin arkasına saklanmayın” diye konuştu.

“SİZ DEĞERLİSİNİZ”

Güneş, milli takımlara gitmeyen oyuncularına da bir konuşma yaptı. Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü, “Sizin milli takımlarınızda olmamanız değersiz olduğunuzu göstermiyor. Siz Türkiye'nin en büyük takımında forma giyiyorsunuz. Hepiniz de milli takımı hak ediyorsunuz. Kendinizi takımınıza verin, iyi çalışın. Bu takımı şampiyon yapın. Ondan sonra her kapı size açılacak. Milli takımlarınıza da gideceksiniz, forma da giyeceksiniz. Yeter ki inancınızı kaybetmeyin” ifadelerini kullandı.

beşiktaş-antrenman-03-09

GENÇLERİ SICAK ÇARPTI

Beşiktaş'ın dünkü antrenmanına milli takımlardaki oyuncular nedeniyle alt yapıdan da takviye yapıldı. Altyapı oyuncularından Eslem Öztürk, Fatih Aksoy, Hamza Küçükköylü ve Hüseyin Yılmaz A takımın idmanına katıldı. Antrenmanda hava sıcaklığının yüksekliği genç oyuncuları da etkiledi. Teknik direktör Şenol Güneş, bu nedenle zaman zaman su molası verdi.

ASDA