SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’dan o isme özel teşekkür!

Fenerbahçeli futbolcuların Antalya önünde son düdüğe kadar galibiyet aramasına övgü yağdıran Portekizli hoca, “Savaştık ve istediğimizi aldık” derken, Diego ve Kadlec’le özel olarak görüştü.

Güncellenme: 08:53, 03/09/2015
Pereira’dan o isme özel teşekkür!

amkspor.com  / Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Antalya maçı sonrasında futbolcularını tek tek kutlarken, bazı oyuncularla özel görüştü.

Portekizli hoca soyunma odasında, “Kazanma ruhunuzu sahaya koydunuz. Son düdüğe kadar savaştınız. Önemli olan mücadeleniz, kazanma hırsınız ve sahaya verdiğiniz enerjidir. Sahada güçlü kalmayı başardınız. ruhunuzla mücadele ettiniz. Golü daha erken bulmalıydız. Son vuruşlarda daha konsantre olmalıyız” dedi.

Diego’ya özel teşekkür eden Pereira, “Beklentilerimi fazlasıyla yerine getidin, takımın sahadaki en iyi isimlerinden biriydin. tribünlerin tepki göstermeye başladığı anlarda herkes sorumluluk almaz, sen liderlik özelliğini gösterdin ve sorumluluk almasını bildin. Senden çok memnunum. Çalışmaktan asla vazgeçme” derken, yenilen golde hata yapan kadlec'e, “Bu  takımda saha her zaman ihtiyacım var. Yedek kaldığın için küsmemelisin” diye seslendi.