SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan bomba açıklamalar

Fenerbahçe'de 2 stoper ve 2 sağ beki sakat olmasıyla ilgili ilginç iddiaların ortaya atıldığını belirten Demirkol, Galatasaray eski yöneticisi Cüneyt Tanman'ın kulübün iç olaylarını istifa ettikten sonra gazetedeki köşesinde yazmasını da eleştirdi.

Güncellenme: 14:59, 02/09/2015
Mehmet Demirkol’dan bomba açıklamalar

NTV Spor’daki programında yorum yapan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

Fenerbahçe’nin iki stoperi sakat. İki sağ beki de sakat. İddia şu: ‘Fenerbahçe’de laktat testleri yapılmadı. Oyuncular ağırlık çalışmıyor ve kaslar zayıf…’ 10 yılını Porto’da geçirmiş, o sistemle yetişmiş bir teknik adamın bu hatayı yapacağını zannetmiyorum ama cevabını da almak isterim.

“2 günlük sırlar dışarı çıkıyor”

Melo’nun futbol karşılığı dolar. Psikolojik karşılığı dolmaz. Ancak takım için duyduklarım “Adeta halay çekerler” yönünde… “Futbolcular rahatlayacak” deniyor.Takım içindeki kavga gürültü bazen işe yarar. Osmanlıspor maçında bakıyorum Galatasaray’a uysal bir takım var sahada…

Cüneyt kaptana da şaşırıyorum. 2 ay önce sen yöneticiydin şimdi içerideki sırları dışarıya söylüyorusun. Önder Özen de Beşiktaş’tan ayrıldı ama ben ondan Beşiktaş hakkında çok az şey duydum. Ama burada iki gün sorna içerideki bilgi dışarı çıkıyor. Direkt tanığı tarafından duyulunca tartışmaya da kapanıyor.

Yayınlanma Tarihi:14:53,