SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirören’in millilere inancı tam

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Futbol Takımı'nın Letonya ve Hollanda maçlarından zaferle ayrılacağına inandığını söyledi.

Güncellenme: 10:39, 02/09/2015
Demirören’in millilere inancı tam

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde Letonya ve Hollanda ile oynayacağı maçlar öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye Sportif Direktörü Fatih Terim ile birlikte milli takımın çıkışa geçtiğini belirten Demirören “Fatih Terim yönetiminde, performansı her geçen müsabakada daha da artan A Milli Takımımızın 2015 yılının geriye kalan bu maçlarında bizi EURO 2016’ya taşıyacak skorları alacağına yürekten inanıyorum” dedi.

TFF tarafında hazırlanan maç kitabında “Milli heyecan Anadolu’nun bağrında” başlığıyla yer alan yazısında sporseverlere seslenen Demirören “Bu maçı ve 6 Eylül’deki Hollanda maçını Konya’da oynayacak olmak bize ayrı bir kıvanç veriyor. Uluslararası turnuva ve milli maç heyecanını Anadolu’nun bağrına taşıyoruz. Bu buluşmanın milli takımımızın güç ve azmini şaha kaldıracağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.