SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta 12 yıldır Futbol İdari Direktörü görevini yürüten Semih Usta’nın istifa ettiği haberleri dün basına yansımıştı. Usta’dan, istifa tarihini 1 Ekim olarak açıkladığı şeklindeki haberlere yalanlama geldi.

Beşiktaş’ın bugün gerçekleştirdiği antrenman sırasında basın mensupları ile konuşan Usta, çıkan haberlerin doğru olmadığını söylerek “Ben görevimin başındayım. İstifam falan söz konusu değil. Başkan ve kulüp yöneticileriyle, ileriye dönük yapılanma konusunda görüşmem oldu ama kesinlikle gidip de ‘istifa ediyorum’, ‘bırakıyorum’ demedim” şeklinde konuştu.

ANTRENMANA ALT YAPIDAN TAKVİYE

Öte yandan Beşiktaş, bugün gerçekleştirdiği antrenman ile Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında karşılaşacağı Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan çalışmaya milli takımlarda bulunan Ricardo Quaresma, Atiba Hutchinson, Alexander Milosevic, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre ve Cenk Tosun’un yanı sıra, tedavileri devam eden Veli Kavlak ile Tolgay Arslan katılmadı.

Güneş, milli oyuncuların yokluğunda alt yapıdan Eslem Öztürk, Fatih Aksoy, Hamza Küçükköylü ve Hüseyin Yılmaz da idmana dahil etti.

 

Yayınlanma Tarihi:13:21,