SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor borsaya bildirdi

Trabzonspor borsaya bildirdi

Trabzonspor Kulübü, Göksu Alhas, Fatih Öztürk, İbrahim Demir ve Mehmet Kuruoğlu'nun transferlerini borsaya bildirdi.

Trabzonspor Kulübü, genç oyuncusu Göksu Alhas’ı Ankaragücü’ne kiralık olarak verdi.

Kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği bildirimde, “Profesyonel futbolcumuz Göksu Alhas’ın, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, MKE Ankaragücü’ne 150 bin lira satın alma opsiyonu ile bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Bordo-mavililerin KAP’a gönderdiği bir başka bildirimde de kaleci Fatih Öztürk’ün sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği açıklandı.

Trabzonspor 2 oyuncusunu daha kiraladı

Trabzonspor Kulübü, kaleci İbrahim Demir’i pilot takımı 1461 Trabzon’a, genç oyuncusu Mehmet Kuruoğlu’nu da Adana Demirspor’a kiralık olarak verdi.

Bordo-mavili kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği bildirimde, “Profesyonel futbolcumuz İbrahim Demir’in, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar 1461 Trabzonspor’a bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” ifadesine yer verildi.

Kulübün KAP’a yaptığı bir başka bildirimde ise “Profesyonel futbolcumuz Mehmet Kuruoğlu’nun, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, Adana Demirspor’a bedelsiz olarak, geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” denildi.