SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü, genç oyuncusu Göksu Alhas’ı Ankaragücü’ne kiralık olarak verdi.

Kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği bildirimde, “Profesyonel futbolcumuz Göksu Alhas’ın, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, MKE Ankaragücü’ne 150 bin lira satın alma opsiyonu ile bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Bordo-mavililerin KAP’a gönderdiği bir başka bildirimde de kaleci Fatih Öztürk’ün sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği açıklandı.

Trabzonspor 2 oyuncusunu daha kiraladı

Trabzonspor Kulübü, kaleci İbrahim Demir’i pilot takımı 1461 Trabzon’a, genç oyuncusu Mehmet Kuruoğlu’nu da Adana Demirspor’a kiralık olarak verdi.

Bordo-mavili kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği bildirimde, “Profesyonel futbolcumuz İbrahim Demir’in, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar 1461 Trabzonspor’a bedelsiz olarak geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” ifadesine yer verildi.

Kulübün KAP’a yaptığı bir başka bildirimde ise “Profesyonel futbolcumuz Mehmet Kuruoğlu’nun, 2015-16 futbol sezonu sonuna kadar, Adana Demirspor’a bedelsiz olarak, geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır” denildi.