SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’dan anlamlı kampanya

Bursaspor, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nu kulübü ziyaretinde örnek bir adım attı, Mudanya'da 2 gün önce yanan ormanlık alana 160 bin çam ağacı dikebilmek için kampanya başlatılacağını açıkladı.

Güncellenme: 17:43, 31/08/2015
Bursaspor’dan anlamlı kampanya

Başkan Recep Bölükbaşı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Özlüce Tesisleri’ni ziyaret eden Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nu girişte karşıladı. Bakan Mehmet Müzezinoglu, bu arada Recep Altepe ve Recep Bölükbaşı’nın arasına girerek sesli olarak dilek tuttu, “İnşallah Bursaspor sezon sonunda şampiyon olur. Benim dileğim bu” dedi. Kulüp Başkanı Bölükbaşı’da şunları söyledi:

“Yeni sezona iyi başlayamadık. Şu an iyi seviyede değiliz. Ancak daha sonra iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Yeni takım olduğumuz için zamana ihtiyacımız. Bunda kadro ve teknik heyetin yenilenmesinin de etkisi oldu. Kadromuzun ne denli güçlü olduğu 10 oyuncusunun milli takımlarda olması bunun en güzel örneği. Bursaspor’un maçlarını oynayacağı Timsah Arena, Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Atepe’nin söylediği gibi 26 Eylül’de yapılacak törenle açılacak. 28 Eylül’de ligdeki ilk maçımızı Eskişehirspor’la oynayacağız.”

160 BİN ÇAM FİDANI

Başkan Recep Bölükbaşı, 2 gün önce Mudanya’daki çam ormanlarının yanmasına çok üzüldüklerini, Bursaspor olarak yanan bölgenin ağaçlandırılması için kampanya başlatacaklarını belirtti, “Bursalıların da katkılarıyla 160 bin adet fidan dikme arzusundayız” dedi. Bölükbaşı’nın jestine teşekkür eden Bakan Mehmet Müezzinoğlu’da, “Bu kampanyaya her kesimin destek vermesini bekliyoruz” diye konuştu.