SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli takımda mesai başladı

A Milli Futbol Takımı, 3 Eylül'de Letonya, 6 Eylül'de de Hollanda ile Konya'da oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarının hazırlıklarına başladı.

Güncellenme: 21:46, 30/08/2015
Milli takımda mesai başladı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanan ay-yıldızlı ekip, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde ilk antrenmanını basına kapalı yaptı.

Milli takımın aday kadrosunda bulunan ancak bugün kulüp takımlarıyla maça çıkan futbolcuların yer almadığı idmanda, dün akşam müsabaka oynayan futbolculara yenileme programı uygulandığı bildirildi. Diğer oyuncuların ise ısınma hareketleri ve pas çalışmasının ardından çift ve 4 kaleli dar alan oyunu çalıştıkları, antrenmanın yenileme koşusu ile sona erdiği kaydedildi.

asdasdasda

Ay-yıldızlılarda sakatlıkları bulunan Arda Turan ve Gökhan Gönül’ün, koşunun ardından fiziksel performans antrenörü eşliğinde takımdan ayrı özel bir çalışma gerçekleştirdiği ifade edildi.

Öte yandan, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle A Milli Takım teknik heyeti ve futbolcuların, antrenman öncesinde büyük bir Türk bayrağı ile poz verdiği belirtildi.

A Milli Takım, yarın basına açık yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.