SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfer döneminin bitmesine artık sayılı saatler kaldı ve Beşiktaş yönetimi hummalı bir çalışma içinde. Siyah-beyazlılar iki gün içinde kadrosunu 3 oyuncuyla birden takviye edebilir. Cenk Gönen'in Galatasaray'la anlaşmasından sonra kaleci arayışlarını hızlandıran Beşiktaş, 33 yaşındaki İspanyol file bekçisi Victor Valdes'le el sıkıştı. UEFA kura çekiminden sonra İngiltere'ye giden yönetici Erdal Torunoğulları, Valdes'le masaya oturdu ve her konuda anlaştı. Tecrübeli eldiven bugün Londra'da kontrol amaçlı sağlık kontrolünden geçecek ve birkaç gün içinde İstanbul'a gelecek.

DORIA’YI İSTİYOR

Valdes ile anlaşarak kaleci sorunu çözen yönetim stoper transfer için harekete geçti. Teknik patron Şenol Güneş'in özellikle alınmasını istediği Marsilya'nın Brezilyalı stoperi Doria için tekrar görüşmeler başladı. 20 yaşındaki stoper için Marsilya yönetiminden haber bekleniyor. Resmi açıklama her an yapılabilir.

Beşiktaş'ın anlaştığı fakat hocasının bırakmadığı Liverpool'un Brezilyalı yıldızı Levia için umut ışığı doğru. Liverpool orta sahaya transfer yaparsa, Leiva Kartal olabilir. Necip'in iyi performansı nedeniyle Güneş'in, “Leiva olmazsa transfere gerek yok” dediği biliniyor.

Yayınlanma Tarihi:10:29,