SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Topçu mağlubiyeti duran toplara bağladı

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Beşiktaş maçında art arda gelen duran topların golle sonuçlanmasının oyun disiplinlerini bozduğunu söyledi.

Güncellenme: 01:02, 29/08/2015
Topçu mağlubiyeti duran toplara bağladı

Spor Toto Süper Lig’de 3. haftanın açılış maçında Beşiktaş’a 4-0 yenilen Gaziantepspor’da teknik direktör Mutlu Topçu, maçın ardında düzenlediği basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi.

Art arda gelen ve golle sonuçlanan iki duran topun, kendilerini oyun disiplininden uzaklaştırdığını söyleyen Topçu “Bu bizim için büyük bir zaaf. Milli takım arasında eksikliklerimizi giderip, bu zaaflarımızı konuşacağız. En iyi şekilde Akhisar Belediyespor maçına hazırlanmaya çalışacağız” dedi.

MUHAMMET DEMİR’İN DURUMU

Karşılaşmayı tamamlayamayan Muhammet Demir’in durumu hakkında da bilgi veren Topçu, şunları kaydetti:

“Muhammet’in, ısınma esnasında başı dönmüştü. Sonra kendisi bir şeyinin olmadığını ve devam edebileceğini söyledi. İlerleyen dakikalarda da demek ki durumu arttı ve değişiklik istedi. Biz de mecburen değiştirdik. Muhammet bu takımın önemli bir oyuncusu. Bizim ofansif gücümüze çok katkı sağlıyor. Tabi ki onun olmayışı topu ileride tutmamız açımızdan sıkıntı oluşturdu.”