SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’dan kura yorumu!

UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş, Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon, Rus ekibi Lokomotiv Moskova ve Arnavutluk'tan Skenderbeu ile rakip oldu. Fikret Orman ve Erdal Torunoğulları kurayı değerlendirdi...

Güncellenme: 15:12, 28/08/2015
Fikret Orman’dan kura yorumu!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, UEFA Avrupea Ligi kura çekimi sonrasında yaptığı değerlendirmede kuranın hayırlı olmasını temenni ederken, ‘Rakiplerimizden bir tanesi Portekiz’in bilinen bir ekibi, diğer rakiplerimiz Lokomotiv Moskova ve Arnavutluk takımı Skenderbeu. Biz bu gruptan çıkarız biz buna inanıyoruz. Beşiktaş’ın UEFA Kupası’nı almayı düşünen bir kulüp olarak buralarda başarması lazım. Beşiktaş’ın bu gruptan çıkacak bir kadroya ve camiaya sahip olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Orman, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise, transferin pazartesi günü sona ereceğini hatırlatarak, “O güne kadar eğer şartlar bizim için uygun olursa transfer yapabiliriz ama yapmaya da biliriz.

‘HER TAKIMI CİDDİYE ALMAK ZORUNDAYIZ’

Beşiktaş’ın dış ilişkiler ve transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları kuranın ardından; ‘Öncelikle hayırlı olsun. Tabiki her kurayı ciddiye almak zorundayız. Skenderbeu dışındaki takımları biliyoruz. Ama Arnavut ekibini çok iyi tanımıyoruz. Rakiplerimizi iyi analiz edip grupta iyi bir derece elde etmek istiyoruz. Hedefimiz gruptan çıkıp, en iyi performansı göstermek. Geçen sene de çok iyi performans gösterdik. Rakiplerimiz ciddiye aldığımız takdirde başarılar elde edebiliriz.’ dedi.

TRANSFER MÜJDESİ

Transferde sürprizler olabileceğini söyleyen Torunoğulları: ‘Şuan görüştüğümüz oyuncular var. Bizim öncelikle bir önlibero arayışımız var. Transferin son günlerinde bazı sürprizler olabilir. Önümüzdeki günlerde zaten belli olur.’ dedi.