SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü yöneticileri, UEFA Avrupa Ligi kura çekiminin ardından rakiplerini değerlendirdi.

İşte o açıklamalar….

Murat Özaydınlı / Fenerbahçe As Başkanı Eminim ki rakiplerimiz Fenerbahçe için “Eyvah” diyorlardır. Onlar da Fenerbahçe’nin bu torbada yer alacak takım olmadığını biliyorlar. Fenerbahçe, bunca yıl Avrupa’da olmamasının ve 3. torbada yer almasının hıncını bu takımlarından alacak. Taraftarlarımız yine yanımızda olacak. Bu sene tribünlerde bütünlük var, bununla gurru duyuypruz ve böyle devam edeceğini umuyorum.

Mithat Yenigün / Fenerbahçe Başkanvekili Hepimize hayırlı olsun. 3 yılın özlemi var. Haksızlığın getirdiği motivasyon var. Yaptığımız çok güzel transferlerin takım ruhu içine gelmiş olsun ve daha iyi oynayalım. Ondan sonra takımımızla güzel günler yaşayalım. Bunu hak ettik artık. Bizim kadromuz final seramonisine çıkabilecek bir kadro. Bunu sadece biz değil Türkiy söylüyor.

Nihat Özbağ / Fenerbahçe As Başkanı Bütün gruplar aşağı yukarı aynı, farkı yok. Biz çok iyi kadro kurduk. Hedefimiz belli, final oynamak. Bence yoruma gerek yok. Bu kadromuzla çok iyi şeyler başaracağız. Dünya yıldızlarını kadropmuza kattık doğal olarak bütün takımalşr Fenerbahçe’yi dikkatle takip ediyor ve eşleşmek istemiyor. Zaten mağdur bir takımız. Bizim gibi 1. torbalarda olan bir takım şimdi 3. torbada. İnşallah daha yukarılara çıkacağız.

Önder Fırat / As Başkan Tüm rakiplere saygı duyuyoruz. Fenerbahçe çok önemli yıldız futbolculara sahip. Ayrıca takım olma yönünde muazzam adımlar arttık. Gruplara daha zaman var ve takım daha da oturacak. Rakliplerin kim olduğu önemli değil. Ucundan kaçırdığımzı UEFA Avrupa Ligi’ni bu yılz kazanmak istiyoruz. Kure çekimin ardından Ajax Teknik Direktörü Frank de Boer, favori olduğumuzu kabul etti. Diğer takımlar da bunu düşünüyor. Artık rakiplerimiz bizden korkmalı.

Sporx