SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kadrosunda birbirinden değerli birçok yıldız futbolcu bulunduran İspanyol devi Real Madrid’de Cristiano Ronaldo krizi yaşanıyor.

Real Madrid’in forma tanıtımlarında gerçekleştirilen reklam çekimlerinde Ronaldo’nun Gareth Bale’in arkasında yer alması İspanyol medyasında tartışmalara neden oldu. Bu duruma tepki gösteren Portekizli yıldızın, fotoğraf çekimlerine anlaşma gereği zorla getirildiği ileri sürüldü. Madrid ekibinin bundan sonraki reklam çekimlerinde Galli yıldızı daha fazla ön plana çıkartacağı, Ronaldo’dan ise sadece toplu çekimlerde yararlanılacağı iddia edildi.

fft104mm3853460ÖNÜMÜZDEKİ SEZON GİDEBİLİR

İspanyol spor yorumcuları, konu ile ilgili yaptıkları değerlendirmelerde Real Madrid’in artık yavaş yavaş Cristiano Ronaldo’dan kurtulmaya çalıştığını vurguladılar. Yorumcular, 30 yaşına gelen yıldız futbolcunun önümüzdeki sezondan itibaren Real Madrid formasını giymeye devam etmesini zor bir olasılık olduğunu belirttiler.

İspanyol basını da Ronaldo’nun teknik direktör Rafa Benitez ile yıldızının bir türlü barışamadığını vurgulayarak, ikisinden birinin kısa süre içinde takımdan ayrılacağını iddia etti.