SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son aday Beto

Beşiktaş kaleci transferi için gaza bastı. Beto için Sevilla ile masaya oturan siyah-beyazlılar, transferi bitiremezse Lazio’dan Berisha ve Betis’ten Adan sırada...

Güncellenme: 09:41, 25/08/2015
Son aday Beto

Ersoy ÖZDEM

Beşiktaş’ta transfer bitmiyor… Trabzonspor karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyet sonrasında harekete geçen yönetim, orta sahanın yanı sıra kaleyi de güçlendirmek için düğmeye bastı. Siyah-beyazlılar geçen sezon Sevilla formasıyla Avrupa Ligi'nde mutlu sona ulaşan Beto’yla masaya oturdu. İspanyol temsilcisi 4 milyon Euro talep ettiğini Kartal'a bildirdi. Beşiktaş ise 32 yaşındaki deneyimli kaleciyi ısrarla istiyor.

BERISHA ZOR GÖRÜNÜYOR

Ancak siyah-beyazlılar alternatifleri de hazır tutuyor. Real Betis'in file bekçisi Adan alternatifler arasında bulunuyor. Yıllarca Real Madrid'de yedek kalecilik yapan 28 yaşındaki eldivene Güneş sıcak bakıyor. Bir diğer isim ise Lazio'nun Arnavut file bekçisi Berisha… Ancak İtalyan temsilcisinin istediği 3.5 milyon Euro sebebiyle transferinin gerçekleşmesi çok zor görünüyor.

VALDES’E VETO

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Manchester United'la gemileri yakan Victor Valdes'i istemedi. Valdes'in yetersiz olduğunu belirten Güneş, “Son yıllarda düzenli futbol oynamadı. Bize faydalı olacağını düşünmüyorum. Alternatifler üzerinde yoğunlaşalım” dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:09:35,