SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Polonya asıllı Alman yıldızı Lukas Podolski, Galatasaray Dergisi’nin ağustos sayısında yer alan röportajında zaman geçtikçe takıma olan katkısının artacağını söyledi.

Oyun ritmini yavaş yavaş yakalayacağına inandığını belirten Podolski, “Yeni şehir, yeni lig ve yeni bir kültür. Tanımam için biraz daha zamana ihtiyacım var. Oynadıkça takıma daha fazla ısınacağım ve yüzde 100 hazır hale geleceğim” ifadelerini kullandı.

“HAMZAOĞLU MÜKEMMEL BİR İNSAN”

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’ndan övgüyle bahseden Podolski, “O mükemmel bir insan. Sıcak ve insani bir ilişki kuruyor. Hem benim hem de takım üzerinde çok olumlu, çok önemli bir etkisi var” görüşünü paylaştı.

Taraftarlara da seslenen Podolski, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Hem saha içinde hem saha dışında karakterimle ve oyunumla elimden gelenin en iyisini vereceğim. Oynayacağımız derbi ve Şampiyonlar Ligi maçları için sabırsızlanıyorum. Taraftarımız da sabırlı olsun. İlk haftalarda her şey istediğimiz gibi gitmeyebilir, inişler ve çıkışlar olabilir. Türk Telekom Arena'nın harika atmosferinde bizi her zaman desteklesinler.”