SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Hamza hoca ile Burak arasında sorun var”

Galatasaray'da futbol şubesini bırakan ancak yöneticiliğe devam eden Cüneyt Tanman'dan olay sözler... D-Smart'ta maç sonrası yorum yapan Tanman, Burak ile Hamzaoğlu arasında sıkıntı olduğunu söyledi.

Güncellenme: 09:38, 25/08/2015
“Hamza hoca ile Burak arasında sorun var”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in son seçimde en büyük kozlarından olan, sonrasında futbol şubesinin başına geçen Cüneyt Tanman’dan şok eden sözler gelmeye devam ediyor. Başkan Özbek’le yaşadığı fikir ayrılığı sonrası futbol şubesi sorumluluğunu bırakan, yönetim kurulundaki görevine devam eden Tanman yine çok tartışılacak sözler söyledi.

Daha önce köşe yazısı yazdığı bir gazetede Sabri Sarıoğlu’nun sağ bek pozisyonu için yetersiz olduğunu söyleyen Tanman, bu kez Burak Yılmaz-Hamza Hamzaoğlu ilişkisi ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

‘Taraftarla da iyi değil’

Maç sonrası yorum yapan Cüneyt Tanman, “Hamza Hamzaoğlu ile Burak arasındaki bir sıkıntı olduğu kesin. Burak, Sivas deplasmanında maça 11’de başlamadı. Bugün de (dün) oyundan alındı. Hamza hoca ile Burak arasında sıkıntı olduğu kesin. Burak’ın taraftarla da arası iyi değil” iddiasında bulundu.

Tanman’ın bu sözlerinin Galatasaray Yönetim Kurulu’ndan ve camiadan nasıl tepki göreceği merak konusu.

Yayınlanma Tarihi:09:35,