SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a Rajkovic şoku!

Kızılyıldız’ın 1-0 kazandığı Javor maçı sonrası konuşan Rajkovic, “Geleceğimle ilgili bazı durumlar vardı ama bir yere gitmiyorum” dedi

Güncellenme: 08:57, 25/08/2015
Galatasaray’a Rajkovic şoku!

Fernando Muslera’ya iyi bir yedek arayan Galatasaray, Kızılyıldız'da ter döken Predrag Rajkovic'le ilgileniyordu. Sırp kaleci için 1.5 milyon Euro teklif edildiği belirtiliyordu. Fakat 20 yaşındaki oyuncunun transferi artık imkansız görülüyor. Önce Kızılyıldız cephesinden bazı açıklamalar geldi. kulübün genel menajeri Zvezdan Terzic, “Avrupa'da her takıma satarız ama Galatasaray'a asla” dedi. Geçen sezon İstanbul'da öldürülen Sırp taraftara vurgu yapıldı.

KUPA KAZANACAĞIM

Noktayı koyan kişi ise bizzat Rajkovic oldu. Önceki gün ligde Javor'u konuk eden Kızılyıldız, karşılaşmayı 1-0 kazandı. Hem maç öncesinde hem de maç sonrasında tribünlere çağrılan Rajkovic, gördüğü sevgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Genç file bekçisi, “Geleceğimle ilgili bazı durumlar vardı ama Kızılyıldız'dan ayrılmıyorum. Buradaki son maçım gelecek yıl olacak. Mutlaka bir kupa kazanmak istiyorum. Hiçbir yere gitmiyorum” diye konuştu.