SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Quaresma krizi!

Ahmet Nur Çebi olduğu iddia edilen bir yönetici, “Quaresma’ya araba verdiler, anahtarları yere attı. Hala cici çocuk muamelesi görüyor” dedi. Teknik direktör Şenol Güneş, Portekizli oyuncuyu dünkü antrenman öncesinde kenara çekti. Kurt hoca, “Bir daha olmasın” diye Q7’ye tepki gösterdi.

Güncellenme: 09:20, 25/08/2015
Beşiktaş’ta Quaresma krizi!

Beşiktaş’ta sular durulmuyor… Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartla tartışılan Ricardo Quaresma hakkında şok iddialar ortaya atıldı. İsminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici, “Düzeldi dedikleri Quaresma'nın haline bakın. Taraftardan korktukları için ceza bile veremiyorlar. Giderken tesislere küçük abdestini yapan, sağa-sola bağıran bu adam mı düzeldi? İnsanları bu kadar saf mı görüyorlar” dedi ve ekledi: “Ben Dzsudzsak'ı bitirmiştim, ama Başkan Q7'de ısrar etti…”

“ANAHTARLARI YERE ATTI”

İddialar bununla da bitmedi. Nur Çebi olduğu öne sürülen yönetici, “Tüm yabancılara araba olarak A4 verdik. Quaresma'ya da bu araba verildi. Ama kendisi anahtarları yere attı. Hala cici çocuk muamelesi görüyor. Ama artık yeter. Olan biteni tüm ayrıntılarıyla açıklayacağım. Başkan'a gelince… Kulüpten gönedrilen, görev değişikliği yapılan kim varsa Orman beni adres gösteriyor. Mete Vardar, Önder Özen bunlardan bazılarıdır. Sorun başkana, görün” dedi. Çebi ise böyle bir açıklama yapmadığını belirtti.

BİR DAHA OLMASIN

Trabzonspor karşılaşmasında gördüğü tartışmalı kırmızı kart sonrasında camianın bir bölümünden tepki gören, bazı taraftarların da destek verdiği Ricardo Quaresma konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Teknik direktör Şenol Güneş, dün Ümraniye'de gerçekleştirilen antrenman öncesinde Portekizli oyuncuyla görüştü. Maçta Q7'nin yaptığı hataları görüntüleri yıldız isme gösteren Güneş, aynı sıkıntıların tekrar yaşanmamasını istedi. Ayrıca kırmızı kart için de uyarıda bulundu.

ORMAN’A YOĞUN BASKI

Quaresma’nın Şenol Güneş'ten özür dilediği ve hataların tekrarlanmayacağı konusunda garanti verdiği belirtildi. Ancak Q7 sıkıntısının yönetime de sıçradığı konuşuluyor. Bazı yöneticilerin Trabzonspor karşılaşmasında kırmızı kart gören Portekizli'ye güvenerek yola çıkmanın hata olduğunu başkan Orman'a ilettikleri ifade edildi. Zaman varken transfer yapılmasını isteyen idareciler başkana baskı yaptılar. Orman ise Portekizli'ye güvendiğini belirtip, Quaresma'yı savundu.

Yayınlanma Tarihi:09:16,