SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta büyük kriz

İki haftada 4 gol yiyen siyah-beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş yönetimden kaleci istedi. Kartal’ın 1 numarası Tolga Zengin ise isyan bayrağını açtı.

Güncellenme: 08:17, 24/08/2015
Beşiktaş’ta büyük kriz

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

Mersin İdmanyurdu karşısında yenilen iki golü sergilenen iyi futbol gizlemişti. ancak 2-1'lik Trabzonspor yenilgisiyle sıkıntılar su yüzüne çıktı. Teknik direktör Şenol Güneş'in performansından memnun kalmadığı kalecileri sebebiyle yönetimle bir görüşme yaptığı ve bu bölgeye takviye istediği ortaya çıktı. Bu görüşmeyi duyan takım kaptanı Tolga Zengin'in de isyan bayrağını açtığı iddia edildi. Cenk yine tribünde

Trabzonspor yenilgisiyle büyük üzüntü yaşayan siyah-beyazlılarda, önceki gece Tolga Zengin takım otobüsüne binmedi. Atatürk Olimpiyat stadı'ndan taksiyle ayrılan Tolga'nın bu davranışı gözlerden kaçmadı. Ayrıca deneyimli file bekçisinin sinirli tavırları da dikkat çekti. ayrıca geçen sezon zaman zaman birinci Nkaleci olan Cenk Gönen'in de yine tribüne gönderilmesi, taşların yerinden oynadığını gösterdi. 1 hafta kala istedi!

TOLGA’nın bu tavrında yöneticilerin kaleci transferi konusunda ısrarcı olmalarının da rol oynadığı ifade edildi. Bilindiği gibi Şenol Güneş'in göreve geldiği ilk günlerde idareciler şu anda Manchester United'da top koşturan romero'yla ciddi şekilde ilgilenmişlerdi. ancak şenol Güneş, “tolga, Cenk ve Günay'ı görmek istiyorum” diyerek bu anlaşmaya karşı çıkmıştı. transfer döneminin kapanmasına yaklaşık 1 hafta kala Beşiktaş kaleci arayışlarına başladı.

Yayınlanma Tarihi:08:16,