SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'da uzun süre geleceği belirsiz olan Felipe Melo için İtalyanlar yeni bir iddiada bulundu. Brezilyalı futbolcunun 1 yıl olan sözleşmesini 3 yıl daha uzatmış olmasına karşın Inter'e yakın kaynaklar, Roberto Mancini'nin halen Brezilyalı orta saha oyuncusunu istediğini söylüyor. Tecrübeli orta saha oyuncusunun menajeri Jose Rodriguez, İtalyan medyasına “Felipe hâlâ Inter'e gidebilir” açıklamasını yapmıştı. Kovacic'i Real'e kaptırdılar

İtalyan gazeteci Franseco Parrone, Baster'le görüştüğünü belirtirken, “Inter, Melo'nun Galatasaray'la yeni sözleşmesinden haberdar. Ancak buna rağmen Mancini onu istiyor. Inter, Kovavic'i Real Madrid'e kaptırdı. Takviyelere ihtiyaçları var. Transferin son günü de olsa Melo'yu almak için uğraşacaklar” dedi.

İtalyanlar, Melo'nun Milano ekibine transferinin hâlâ mümkün olduğuna inanırken, Galatasaray'a yakın kaynaklar ise bu saatten sonra transferin mümkün olmayacağını ancak çok önemli bir paranın teklif edilmesi halinde düşünebileceğini söylüyor. Galatasaray'ın en az 5 milyon Euro isteyeceği belirtiliyor.

Bugün