SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum’

Şenol Güneş, Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldukları maçın ardından futbolcularını tebrik ederken, geçen sezon eleştirdiği hakem Ali Palabıyık için de tepkili göründü!

Güncellenme: 00:45, 23/08/2015
‘Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor ile Olimpiyat Stadı’nda oynadıkları karşılaşmanın ardından yenilgiyi hak etmediklerini belirtti.

Güneş, 10 kişi kalıp 2-1 yenildikleri maçtan sonra yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, hakem hakkında konuşmak istemediğini söyledi.

Güneş sözlerine şöyle başladı; “Oyuna iyi başladık. Taraftar da gayet iyiydi. Zaman zaman oyun kesilmeleri oldu. Genel olarak oyuna baktığınızda kaybettiği düşünmüyorum. İkinci yarıda sayımız aynıyken de pozisyonları bulduk. Pozisyonları gol yapsaydık her şey daha iyi olacaktı. Onlar golü atınca moral buldu. Biz de hemen cevap verdik ancak olmadı.”

“ATTIĞIMIZ GOLÜ NASIL VERDİ BİLMİYORUM”

Güneş maçı hakemi hakkındaki yorumlarını, “Ben hakem hakkında konuşmak istiyorum. Ali Palabıyık hakkında geçen sene konuştum. Şimdi konuşmaya gerek yok. Attığımız golü de nasıl verdi bilmiyorum. İkili pozisyonların çoğunda alehimizde kararlar çıktı, hızımız kesildi” şeklinde ifade etti.

“Oyun olarak oyuncular ellerinden geleni yaptılar. Eskik olmalarına rağmen pozisyona girdiler. Gökhan’ın pozisyonu iyiydi ancak sağ ayağını kullanamadığı için değerlendiremedi.”

“Daha iyi oynayacağız. Bu seyirciye layık olacağız. Puanların telafisi var. Geçen maçta ne kadar abartılıyorsa, bu maçta da eleştirilmesini istemiyorum. Oyun olarak iyi oynadık, yenilmeyi hak etmedik.”