SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van Persie’yi geri istiyorlar!

Bu sezon Premier Lig'de oynadığı 3 maçta sadece 2 gol atan Manchester United'da taraftarlar, Fenerbahçe'ye giden Robin van Persie'yi geri çağırdı!

Güncellenme: 21:07, 22/08/2015
Van Persie’yi geri istiyorlar!

Premier Lig’de sahasında Newcastle United karşısında gösterdiği performansla vasatı aşamayan Manchester United’da, 0-0 biten maç sonrası taraftarlar, Robin van Persie’nin eksikliğini hissettikleri konusunda ortak kanıya vardı.

Sosyal medyada Hollandalı futbolcuyu mesaj yağmuruna tutan United taraftarları, eski golcülerinin satılmasına olan kızgınlıklarını dile getirdiler.

FENERBAHÇE TARAFTARI 100 MİLYON EURO İSTİYOR!

Bu durumu fırsat bilen Fenerbahçeliler, Manchester United taraftarının Van Persie hakkında yazdığı mesajlara eğlenceli karşılıklar veriyor.

Kimisi, “Van Persie’yi geri istiyorsanız, 100 milyon Euro bonservis getirin” derken, bazıları ise, “Size Emenike’yi verelim, Van Persie kadar iyidir” şeklinde yorum yaptı.

GOLCÜ SORUNU YAŞIYORLAR

Manchester United’da, Robin Van Persie’nin Fenerbahçe’ye satılması, Falcao ve Di Maria gibi yıldızların takımdan ayrılması sonrası oynadığı maçlarda üretkenlikte ve kadro derinliğinde sorun yaşaması, gelecekte United’ın daha çok başını ağrıtabilir.

123