SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, yaptığı açıklamada, geçen sezon yeni kurulan bir takım olmalarına rağmen başarılı bir performans ortaya koyduklarını söyledi.

FIFA’nın eski kalecileri David Bicik’in alacakları nedeniyle takıma transfer yasağı getirdiğini hatırlatan Kahramanlı, transfer yapamasalar da iyi bir kadroya sahip olduklarını anlattı.

Kahramanlı, yasağın biteceği sezonun ilk devresini beklemeden transfer çalışmaları için harekete geçtiklerini ve geçtiğimiz sezon Balıkesirspor’da forma giyen Nijaryalı Isaac Promise ile büyük ölçüde anlaştıklarını belirterek, “Isaac Promise’nin transferi yüzde 99 sonuçlanmıştır. İnşallah bir iki gün içerisinde de netleştireceğiz” dedi. İyi bir kadro için gereken bölgelere takviyeleri sürdüreceklerini anlatan Kahramanlı, şöyle devam etti:

“Bizi ileriye taşıyabilecek, önümüzdeki dönemlerde, iki üç sene bizimle oynayabilecek transferler yapmayı düşünüyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Her maçı yerinde izliyoruz. İnşallah beğendiğimiz oyuncularla Isaac gibi bugün itibariyle sözleşmelerini yapacağız. Devre arasında da kulübüyle işi bitenler bizimle antrenmana çıkacak. Belirli oyuncuların da transferlerini bitireceğiz, sezon bitince gelip bizimle oynayacaklar.”

Kahramanlı, ligin güçlü ekiplerinden biri olduklarını vurgulayarak, ligde en iyi konuma çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:12:11,