SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

Galatasaray'da sağ bek arayışlarında listeye Napoli'nin Kolombiyalı oyuncusu Juan Zuniga da girdi. İtalyan basını Sampdoria'nın istediği ancak alamadığı futbolcu için Cimbom'un da teklif yaptığını duyurdu.

Resmen istediler

Galatasaray sağ bek arayışında listeye kolombiyalı futbolcu Juan Zuniga da girdi. İtalyan basını, Sampdoria'nın da istediği ancak alamadığı futbolcu için sarı-kırmızılı kulübün Napoli'ye resmen başvurduğunu duyurdu. Cimbom'un geçen sezon yaptığı Goran Pandev ve Blerim dzemali transferleri nedeniyle iki kulübün iyi ilişkiler içinde olduğu, bu nedenle transferin bitebileceği ifade edildi.

6 milyon Euro

Napoli’nin Zunia için bonservis bedeli olarak 6 milyon Euro belirlediği ileri sürüldü. Ancak transferin ilk yıl için kiralık olarak gerçekleştirileceği, satın alma opsiyonunun ise Galatasaray'da olacağı bildirildi. 7 sezondur napoli'de top koşturan Zuniga geçen sezon geçirdiği diz sakatlığı nedeniyle ligde 7 maça çıkarken 2 asist yapmıştı. Sözleşmesi 2017 yılına kadar sürenoyuncu, 2009'da Siena'dan 8.5 milyon Euro'ya alınmıştı.

Juan-Zuniga_DETAY

Yayınlanma Tarihi:08:26,