SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

Sırbistan basınında çıkan haberlere göre Galatasaray bugün Kızılyıldız'ın kapısını çalacak. 19 yaşındaki Predrag Rajkovic için 3 milyon Euro önerilecek. Bu teklifin büyük bir ihtimalle kabul edileceği belirtiliyor.

Eray'ı sakatlığı yaktı

Galatasaray’da kazanılan başarıların en büyükmimarlarından birinin FernandoMuslera olduğunu herkes biliyor. ancak Muslera'nın yokluğunda kaleyi devralan isimler çok tartışılıyor. Geçen sezon bu görevi iki isim üstlenmişti. Sinan Bolat bazen iyi bazen kötü oynadı. Sonuç olarak Sinan, Cimbom'un malı değildi ve yollar ayrıldı. Eray İşcan yediği hatalı gollerle dikkat çekti. Fakat Eray bu sezon hazırlık kampının en iyilerinden biriydi. İkinci kaleci olması beklenen Eray'ı sakatlığı yaktı.

“Haberim yok” diyor

TEKNİK patron Hamzaoğlu bu nedenle yeni bir kaleci almaları gerektiğini yönetime iletti. Scout ekibinin raporları doğrultusunda hareket edildi ve aranan kan Sırbistan'da bulundu. Kızılyıldız'ın 19 yaşındaki file bekçisi Predrag rajkovic, çok büyük bir ihtimalle aslan olacak. Sırp basınına göre Cimbombugün Kızılyıldız'a 3 milyon Euro'luk resmi teklif yapacak. Bu teklifin kabul edileceği belirtiliyor. 1.91 boyundaki Rajkovic ise “Transfer iddiaları hakkında bir bilgim yok” diye konuşuyor.