SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Predrag Rajkovic’in talipleri artıyor

Dünya futbolunda geleceği en önemli kalecisi olması beklenen Kızılyıldız'ın genç file bekçisi Predrag Rajkovic'e İngiltere ve Almanya'dan iki kulübün talip olduğu iddia edildi.

Güncellenme: 17:34, 20/08/2015
Predrag Rajkovic’in talipleri artıyor

Adı Galatasaray’la anılan kaleci Predrag Rajkovic’in menajeri Zoran Stojadinovic, Sırbistan medyasına yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın yanı sıra Avrupa’dan iki kulübün daha Rajkovic’e talip olduğunu söyledi.

HENÜZ TEKLİF YOK!

Galatasaray ile Kızılyıldız arasındaki görüşmeden haberdar olduğunu ancak detaylar konusunda bilgisi bulunmadığını aktaran Stojadinovic, “Ben sadece oyuncumun çıkarlarını koruyorum. Henüz kendisine ulaşan somut bir teklif yok” dedi.

Gelecek hafta içinde iki Avrupa kulübünün daha Sırp file bekçisi Rajkovic için Kızılyıldız’ın kapısını çalacağını aktaran Stojadinovic, “Kızılyıldızlı yöneticilere iki teklif sunacağım. Tekliflerden biri Almanya, diğeri İngiltere’den. Bu süre içinde Galatasaray ile anlaşılırsa, bu iki takımın elleri boş kalacak” diye konuştu.

Bu arada Sırbistan medyası, Kızılyıldız’ın 19 yaşındaki Rajkovic’i 3 milyon avro karşılığında Galatasaray’a vermeye hazır olduğunu da iddia etti.