SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan ve yıllık ücreti 1.4 milyon Euro olan Moussa Sow’un ayrılığı için geri sayım başladı…

Senegalli golcünün Katar takımlarından Al Ain ile anlaşma sağladığı, kulüplerin de bonservis konusunda el sıkışmaya yakın olduğu ifade edildi. Sözleşmesinde “17 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesi olan Sow’un satışından 15 milyon Euro civarında bir gelir bekleyen sarı-lacivertliler bu ayrılık gerçekleşirse dünya çapında bir golcüyü kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürüyor.

HULK İÇİN ZENİT 20 MİLYON EURO İSTİYOR

Fenerbahçe’nin listesinin ilk sırasında Brezilya Milli Takımı ve Zenit St.Petersburg’un yıldız golcüsü, “Yeşil dev” lakaplı Hulk var. Zenit’in 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan Brezilyalı için 20 milyon Euro bonservis bedeli istediği, Fenerbahçe’nin bu rakamı aşağı çekmeye çalıştığı gelen haberler arasında. Fenerbahçe, bu transferde Sow’dan gelecek paranın üzerine 2-3 milyon Euro’luk bir ek yaparak transferi 17-18 milyon Euro civarında bir bedelle noktalamayı düşünüyor.

YEŞİL DEV GELİRSE FEGHOULİ İPTAL!

Kanatlarda görev yapabilen Hulk’un transferi halinde, Sofiane Feghouli transferinin beklemeye alınacağı gelen haberler arasında. Bu arada F.Bahçe, Feghouli için dün bir açıklama daha yapıp, “Futbolcu için Valencia kulübüne başvuruda bulunduk ve kendisinden haber bekliyoruz. Ücretiyle ilgili çıkan haberler doğru değildir” dedi.

Sabah