SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aslan’ın gözdesine iki talip

Adı Galatasaray'la anılan Kızılyıldız'ın Sırp kalecisinin menajeri Stojadinovic, Rajkovic'e İngiltere ve Almanya'dan da taliplerin olduğunu açıkladı.

Güncellenme: 16:51, 20/08/2015
Aslan’ın gözdesine iki talip

Sırp ekibi Kızılyıldız’ın genç kalecisi Predrag Rajkovic’e İngiltere ve Almanya’dan iki kulübün talip olduğu öne sürüldü.

Adı Galatasaray’la anılan kalecinin menajeri Zoran Stojadinovic, Sırbistan medyasına yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın yanı sıra Avrupa’dan iki kulübün daha Rajkovic’e talip olduğunu söyledi.

Galatasaray ile Kızılyıldız arasındaki görüşmeden haberdar olduğunu ancak detaylar konusunda bilgisi bulunmadığını aktaran Stojadinovic, “Ben sadece oyuncumun çıkarlarını koruyorum. Henüz kendisine ulaşan somut bir teklif yok” dedi.

Gelecek hafta içinde iki Avrupa kulübünün daha Sırp file bekçisi Rajkovic için Kızılyıldız’ın kapısını çalacağını aktaran Stojadinovic, “Kızılyıldızlı yöneticilere iki teklif sunacağım. Tekliflerden biri Almanya, diğeri İngiltere’den. Bu süre içinde Galatasaray ile anlaşılırsa, bu iki takımın elleri boş kalacak” diye konuştu.

Bu arada Sırbistan medyası, Kızılyıldız’ın 19 yaşındaki Rajkovic’i 3 milyon euro karşılığında Galatasaray’a vermeye hazır olduğunu da iddia etti.