SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Tolga Ciğerci’ye teklif götürdü!

Siyah-beyazlıların, Hertha Berlin'in orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci için 2-3 milyon avro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu iddia edildi.

Güncellenme: 14:12, 19/08/2015
Beşiktaş Tolga Ciğerci’ye teklif götürdü!

Beşiktaş’ın Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Hertha Berlin’de forma giyen orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci’yi transfer etmek için teklifte bulunduğu savunuldu.

Almanya’nın Bild gazetesinde yer alan haberde, Beşiktaş’ın Tolga Ciğerci için 2-3 milyon avro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu ileri sürüldü. Haberde, Hertha Berlin’in 2017’ye kadar sözleşmesi bulunan Tolga Ciğerci için Beşiktaş’ın yaptığı teklifi reddettiği, futbolcunun da siyah-beyazlılara gitmeye sıcak bakmadığı ifade edildi.

Kulüp menajeri Michael Preetz, 23 yaşındaki oyuncunun Herta Berlin’in yeni sezon planlarında önemli bir yer teşkil ettiğini belirterek, “Tolga’nın hafta sonu Neustrelitz’e karşı yaptığımız hazırlık maçıyla geri dönmesinden dolayı çok mutluyuz. Kendisinin formda kalmasını ve sakatlık yaşamamasını umuyoruz. Bizim için çok ama çok önemli bir futbolcu” dedi.

Tolga Ciğerci, geçen sezon iki ağır sakatlık geçirmiş ve yaklaşık bir yıl formasından uzak kalmıştı.