SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş oyuncularına seslendi

Sezonun açılış maçında Mersin’i 5-2’lik skor ve müthiş bir futbolla geçen Şenol Güneş oyuncularına seslendi: Takımın uyumu sahaya yansıdı. Eksiklerimiz çok, çalışacağız...

Güncellenme: 08:42, 18/08/2015
Şenol Güneş oyuncularına seslendi

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

Uyarı yapmayı ihmal etmedi SEZONUN açılış karşılaşmasında Mersin İdman Yurdu deplasmanından 5-2'lik skorla galip ayrılan Beşiktaş, futboluyla da büyüledi. Muhteşem bir oyun sergileyen Kara Kartallar rakibine nefes aldırmazken, bol gollü sonuca zorlanmadan ulaştı. Bu tablonun altında imzası bulunan Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş, karşılaşmanın ardından öğrencilerini överken, uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi.

MAÇIN ardından oyuncularını tek tek tebrik eden Güneş, “Takım içinde olan uyum sahaya yansıdı. Yeni gelen oyuncular da bu uyuma dahil oldu. Rakiplerimize baktığımızda bizim daha başarılı olacağımızı bir anlamda gösterdik. Şimdi bu uyumu geliştireceğiz. Çünkü eksiklerimiz gözlerden kaçmamalı. Sıkıntılarımıza göz yummayıp, üzerine gideceğiz ve bu yolda çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

OĞUZHAN'IN çok değerli bir futbolcu olduğunun altını çizen deneyimli teknik adam, “Ondan beklentilerimiz de zaten bu yöndeydi. İyi oynadı, hücumlarımıza yön verdi. Ancak savunmadaki eksiklerini de hepimiz gördük. Orta sahada transfere ihtiyacımız var. Sayısal anlamda eksiğiz. Stada gelince… İyi oynarken bunlar düşünülmez, ama avantaj sağlamak adına bir an önce evimize dönmeliyiz” dedi.