SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kriz!

Lig başladığı halde bitmek bilmeyen transfer söylentileri Hamzaoğlu’nu kızdırdı. Başarılı hoca yönetime dert yandı. Sarı-kırmızılı idareciler menajerleri “artık kafa karıştırmayın” diye uyardı.

Güncellenme: 08:11, 18/08/2015
Galatasaray’da kriz!

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

GALATASARAY sezona Sivas deplasmanında alınan beraberlikle başladı ancak teknik patron Hamza Hamzaoğlu'nu bu skordan çok daha fazla kızdıran bir şey vardı. Burak Yılmaz, Fernando Muslera ve Alex Telles gibi oyuncular sürekli olarak başka takımlarla anılıyor. Ortada resmi bir teklif olmadığı birçok dedikodunun menajerlerin başının altından çıktığı belirtiliyor. Tüm bunlar üst üste gelince Hamzaoğlu adeta patladı. Başarılı hoca yöneticilere dert yandı ve “lig başladı hala yalan yanlış haberlerle uğraşıyoruz” dedi.

Hamzaoğlu, “Ben oyuncularımdan memnunum. Memnun olmasam bile artık zaman kalmadı. Bu kadar süre içinde ne golcü bulabiliriz ne de kaleci. Bizi rahat bıraksınlar” ifadelerini kullandı. Tecrübeli teknik adama hak veren sarı-kırmızılı idareciler de yldız futbolcuların menajerlerine haber gönderdi. Yöneticilerin, “Artık kimsenin kafasını karıştırmayın. Astronomik rakamlar dışında hiçbir teklifi bize getirmeyin” dedikleri öğrenildi. Bilindiği gibi Muslera için 50, Burak için 20 milyon Euro bedel belirlenmişti.

Yayınlanma Tarihi:08:08,