SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de transfer gelişmesi

Cezayirli yıldız, Valencia’nın Monaco ile oynayacağı Devler Ligi play-off maçı kadrosuna alındı. Genç futbolcu minik bir taraftara da, "Burada kalacağım, ayrılmayacağım" dedi.

Güncellenme: 08:00, 18/08/2015
Fenerbahçe’de transfer gelişmesi

AMK GAZETE

FENERBAHÇE, Valencia'nın Cezayirli sağ kanat oyuncusu Sofianne Feghouli'nin transferi için girişimlerini sürdürüyor. Ancak transfer sürecinin biraz daha uzayabileceği belirtildi. Bunun nedeni ise Valencia Teknik Direktörü Nuno Esprito Santo'nun Cezayirli yıldızı Şampiyonlar Ligi play-off turunda yarın oynayacakları Monaco maçının kadrosuna alacak olması. Bu arada Feghouli'nin menajeri de Valencia ile yeni sözleşme için görüşüyor.

BU arada Feghouli'nin minik bir Valencia taraftarı ile yaşadığı diyalog akılları karıştırdı. 25 yaşındaki oyuncu, tesis çıkışında imza dağıtırken, Josep adında küçük taraftarın annesi oğluna, “Ona sorabilirsin, gazeteye okuduğunda neden ağladığını söyleyebilirsin'' dedi. Feghouli bunun üzerine, minik taraftarınyanına gelerek, ‘'Evet, gitmeyeceğim. Burada kalacağım'' diyerek gülümsedi ve Josep'i Monaco maçına davet etti.

Yayınlanma Tarihi:07:47,