SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sow Fenerbahçe’den ayrılıyor mu?

Sezona müthiş form tutarak giren Senegalli oyuncuya cazip teklifler geliyor. Teknik direktör vitor Pereira transferine kesinlikle izin vermiyor. Yönetim de sözleşme yenilemek istiyor.

Güncellenme: 17:03, 17/08/2015
Sow Fenerbahçe’den ayrılıyor mu?

AMK GAZETE

F.BAHÇE'nin Senegalli yıldızı Moussa Sow paylaşılamayan adam oldu. Sezon başında forvet hattı için Jose Fernandao, Robin van Persie ve Luis Nani'nin transferinin ardından satılacağı konuşulan golcü futbolcuya Arap ülkeleri ve Premier Lig'den cazip teklifler gelmesine rağmen teknik direktör Vitor Pereira'dan onay çıkmıyor.

AYKUT Kocaman döneminde Fransa Ligi gol kralı olarak Türkiye'ye gelen ve ortalama 15 golle 3 sezonu geride bırakan Moussa Sow'u Sunderland ile eski Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in çalıştırdığı Wes Ham United ısrarla istiyor. Hazırlık dönemindeki performansıyla alkışlanan Sow Süper Lig'e de golle başlayınca durum değişti.

SARI-lacivertli yönetim sözleşmesinde “17 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesi konulan Sow'a yeni imza attırmanın planlarını yapıyor. Teknik direktör Pereira da Sow'un hem saha içi hem saha dışındaki duruşuyla önemli bir oyuncu olduğuna dikkat çekerek, ayrılmasını istemedi ve sözleşme yenilenmesinin doğru olacağı görüşünü ortaya koydu.

Yayınlanma Tarihi:08:14,