SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

RVP takımla çalışmadı

Robin van Persie, kendisi için belirlenen olan özel programı uygularken, tedavileri devam eden Gökhan Gönül ve Samuel Holmen salonda ve sahada özel çalışma yaptı

Güncellenme: 13:25, 17/08/2015
RVP takımla çalışmadı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu ilk maçında, Yunan ekibi Atromitos ile 20 Ağustos Perşembe günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 10.00’da başlayan idman 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenman, ısınma çalışmalarının ardından pas organizasyonları, top kapma ve pas çalışması ile başladı. Hücum ve savunma organizasyonlarının çalışıldığı taktik ağırlıklı çift kale maç ile devam eden antrenman, bireysel olarak yapılan çalışmalar ile tamamlandı.

Robin van Persie, kendisi için belirlenen olan özel programı uygularken, tedavileri devam eden Gökhan Gönül ve Samuel Holmen salonda ve sahada özel çalışma yaptı.

Fenerbahçe, Atromitos maçının hazırlıklarının İstanbul ayağını, yarın saat 10.00’da Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak.