SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenebahçe'nin bu sezon kadrosuna kattığı süper yıldızlardan biri olan Luis Nani, ilk lig maçındaki Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki atmosferi unutamıyor…

40 bini aşkın taraftarın yarattığı atmosferden fazlasıyla etkilenen Portekizli yıldız, düşüncelerini yakın çevresiyle paylaşmadan yapamadı.

Muhteşem bir taraftar topluluğunun olduğunun altını çizen tecrübeli oyuncu, “Kadıköy'de oynadığım iki maçta da çok etkilendim. Eskişehir maçında gerçekten çok güzel bir atmosfer vardı. Bu atmosfer sizi itiyor. Daha iyi oynamaya yöneltiyor. Sürekli maçın içindeler. 90 dakika boyunca seslerini duydum. Gerçekten bu beni çok motive etti. Sadece ben değil diğer arkadaşlarım da bu destekten oldukça mutlular” dedi.

‘PERFORMANSIMIZ ARTACAK' İlk maçta alınan galibiyetin önemine de dikkat çeken Nani, “Lige galibiyetle başlamak her zaman iyidir. Daha da çok gol atabilirdik ama önemli olan kazanmak. Bu sezon her yerde en tepe noktayı hedefliyoruz. Bu yolda alınan her galibiyet bizi daha yukarıya taşıyacak” ifadesini kullandı.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:10:44,