SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, Macar futbolcu Balazs Dzsudzsak ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Dzsudzsak, Özlüce Tesisleri’nde taraftarın büyük ilgi gösterdiği törende, tezahüratlar eşliğinde kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, bir dünya yıldızını transfer etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Dzsudzsak’ın, Macar futbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olduğunu ifade eden Kocaman, “Bu transferle taraftarlarımızın duyduğu yıldız futbolcu özlemini dindirdiğimizi düşünüyorum” dedi.

Kulüp başkanı Recep Bölükbaşı’nın, beklenmedik gelişmeler karşısında soğukkanlı davrandığını, onun bu tavrıyla transfer dönemini iyi geçirdiklerini kaydeden Kocaman, “Transferlerimiz devam edecektir. Timsah Arena’da tarihi bir süreç için hazırız. Taraftarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

TARAFTARLARDAN BESTE İSTEDİ

Dzsudzsak ise Bursaspor’a transferinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Törene katılanlara teşekkür eden Dzsudzsak, taraftardan kendisi için bir beste isteyerek, şöyle konuştu:

Bu büyük ilgiyi görünce tüylerim diken diken oldu. Yeni stadımıza ve Bursaspor’daki ilk maçıma çıkmak için sabırsızlanıyorum. Elimden gelen her şeyi yapıp, kalitemi yüzde 100 göstereceğime söz veriyorum. Buraya geldiğim zamandan itibaren bana başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz, Tomas Sivok ve Tomas Necid inanılmaz yakınlık gösterdi. Bu yakınlık sayesinde burada oturuyorum. Herhangi bir takma ismim yok. Burada taraftarlarımızın bana tezahürat yapması beni duygulandırdı. Benim için bir şarkı ve beste yaparlarsa çok mutlu olurum.

Bu arada bazı taraftarlar, tören sırasında, Fenerbahçe’ye transfer olan Volkan Şen aleyhine tezahürat yaptı.

asdasda