SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz, Madrid’e neden götürülmedi?

Galatasaray'ın Madrid'e giden kafilesinde yer almaması tartışmalara neden olan Burak Yılmaz'a kulüp doktoru Yener İnce izin vermedi!

Güncellenme: 18:48, 17/08/2015
Burak Yılmaz, Madrid’e neden götürülmedi?

Galatasaray Kulüp Doktoru Op. Dr. Yener İnce, Burak Yılmaz, Aurelien Chedjou, Semih Kaya, Sinan Gümüş ve Hamit Altıntop’un sağlık durumu ile ilgili GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

İnce’nin futbolcularımızın sağlık durumu ile ilgili açıklamaları şöyle:

Burak’ın maç esnasında ciddi bir sakatlığı oldu aslında. Omzundaki iki eklemden bir tanesinde ufak bir çıkık oluştu. Burak, saha içerisindeki müdahalesinin ardından devam edebildi. Takiben daha sonraki idmanlara da özel bir bandajla çıktı. Bu bir hazırlık maçı, o yüzden de Hamza hocadan riske etmek istemediğimizden oyuncuyu rica ettik. Çünkü ağrıları olacaktır. En azından bu şansımızı puan maçlarında kullanmamızın gerektiğini konuştuk. Sağ olsun o da bizi kırmadı.

Burak’ın yanında Chedjou’nun da topuğunda ağrılar var, iğnelerini ayarladık. 3 günlük zamanımız vardı, burayı planlamıştık. Madrid maçı gelince onun için de Hamza hocadan rica ettik. Çünkü önemli maçlarımız var, bunun bir hazırlık maçı olması nedeniyle hakkımızı burada kullanalım istedik. Chedjou’ya da özel bir tedavi yaptık, İstanbul’da bıraktık.

SEMİH DÖNÜYOR! HAMİT HIZLI İYİLEŞİYOR

Onun dışında Semih, önümüzdeki iki üç gün içerisinde tam anlamıyla dönmüş olacak. Sinan’da ciddi yol aldık o da iyi durumda. Saha içi topla çalışmalara başladık.

Hamit bizi şaşıracak kadar hızlı gidiyor. Onunla da saha içi çalışmalara başladık. Onun dışında da takımda bir sıkıntımız yok.