SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman, dernek açılışında!

Fikrer Orman, "Taraftarlarımızı kulübümüzle kaynaştırmak, kulübümüzün bir parçası olduklarını hissettirmek için hep beraber çalışıyoruz" dedi.

Güncellenme: 20:23, 16/08/2015
Orman, dernek açılışında!

Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, Mersin’de Çukurova Kartalları Derneği’nin açılışını yaptı.

Siyah-beyazlı ekibin Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı maç için kente gelen Orman, merkez Mezitli ilçesindeki derneğin açılışına katıldı.

Taraftarların meşalelerle karşıladığı Orman buradaki konuşmasında, Mersin’de çok fazla taraftarlarının olduğunu belirterek, “Taraftarlarımızı kulübümüzle kaynaştırmak, kulübümüzün bir parçası olduklarını hissettirmek için hep beraber çalışıyoruz” dedi.

Orman, güzel bir dernek oluşturulduğunu ve insanları heyecanlı görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, derneklerden sorumlu yöneticilerin de bu konuda özverili çalışmalar yürüttüğünü anlattı.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezona da Mersin İdmanyurdu deplasmanıyla başladıklarının hatırlatılması üzerine Orman, “Mersin sıcak, geçen sene de sıcaktı. Nem de fazla. İnşallah sakatlıkların olmadığı güzel bir maç olur. Galibiyet için geldik. Maç sahada oynanan bir oyun. İnşallah istediğimiz, arzu ettiğimiz bir sonuç alırız” diye konuştu.

Orman daha sonra Çukurova Kartalları Derneği Başkanı Umut Karadeniz ve dernek yöneticileriyle pasta kesti.

Taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşan Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarın isteğini kırmayarak fotoğraf çektirdi. Orman, beraberindeki heyetle açılışın ardından bir Kartal Yuvası’nı da ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi:20:22,