SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İrfan YİRMİBEŞ

Fenerbahçe, son günlerde gazetelerde çıkan transfer haberlerini resmi internet sitesinden yalanlıyor, hatta SPK'ya şikayette bulunacağını açıklıyordu. Kulübün internet sitesi düne de yalanlamayla başladı. Bu kez konu Volkan Şen'di. Yapılan açıklamada Volkan Şen'in transferiyle ilgili haberlerin doğru olmadığı belirtildi. Ancak yarım saat sonra açıklamadan Volkan'ın adı çıktarıldı.

SON KARAR TAMAM

Aradan bir süre daha geçmişti ki Fenerbahçe'nin internet sitesine girenler gözlerine inanamadı. Çünkü bu kez yapılan açıklamada Volkan Şen'le görüşmelere başlandığı belirtiliyor, bunun da Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirildiği vurgulanıyordu. Böylece bir ilke imza atan sarı-lacivertli kulüp bir futbolcuyla ilgili aynı günde 3 ayrı açıklama yapmış oldu. Volkan da artık Fenerbahçe'deydi.

OZAN’A 7 MİLYON EURO

Fenerbahçe, Bursaspor'dan transfer ettiği ve 5 yıllığına anlaştığı Ozan Tufan'ın bonservisine 7 milyon Euro ödeyeceğini bildirdi. Yöneticiler Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu sosyal medyadaki mesajlarında 2 yeni transfer daha olacağı imasında bulundular. Yönetici Selim Kosif de “Kombinelerinizi almadıysanız hemen alın. Zira önemli transferler daha geliyor” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:08:46,