SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray daha önce kalecisi Muslera için 25 milyon Euro teklif eden Manchester United'a olumsuz karşılık vermişti. Hatta başkan Dursun Özbek, “35 milyon Euro verseler de olmaz. Çünkü ona ihtiyacımız var. Yerini doldurabilirsek bir yıl sonra verebiliriz. Ama en azından bir sezon daha bizimle olacak” demişti.

Ancak İngiltere'den gelen son haber Galatasaray’ın hesabını bozdu. İngiliz basını Manchester United'ın muslera için 35 milyon Euro'luk bir teklif hazırladığını yazdı. Bu Türkiye'de oynayan bir futbolcuya yapılan en yüksek teklif olarak tarihe geçti.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Görülmemiş teklifin mali sıkıntı içinde olan sarı-kırmızılı kulüpte düşünce değişikliğine yol açtığı ileri sürüldü. yönetimin 35 milyon Euro'luk bir teklifin bir daha gelemeyeceğini düşünerek transfere yeşil ışık yaktığı ifade edildi. Kaleci Muslera da daha önce yaptığı bir açıklamada “Benimle ilgili transfer haberlerini ben de basından izliyorum. Kulübümle sözleşmem devam ediyor. O nedenle benim bir şey söylemem olmaz. Kararı kulübüm verir. Ben de verdikleri karara uyarım. Ama Galatasaray'da oynamaktan dolayı çok mutluyum” demişti.

Yayınlanma Tarihi:08:32,