SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan İnler de elden kaçıyor

Şenol Güneş-Recep Bölükbaşı çekişmesi sebebiyle Ozan Tufan’ı Fenerbahçe’ye kaptıran Beşiktaş, Gökhan İnler tranferinde de çok ciddi sıkıntılar yaşıyor.

Güncellenme: 09:06, 14/08/2015
Gökhan İnler de elden kaçıyor

Savunma ve hücum hattına tam isabet takviyeler yapan Beşiktaş, orta sahada sıkıntıya girdi. Ozan Tufan'ı, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Şenol Güneş'e olan ters tavrından dolayı elden kaçırmıştı. Güneş, “Fikret Orman medeni bir şekilde oyuncuyu istedi. Hatta Bursaspor Başkanı önce Galatasaray maçını oyna, sonra Beşiktaş'a git demiş. Bunu babası ve Ozan söyledi. Ancak sonrasında vazgeçtiler ve çocuk da Fenerbahçe'ye gitti” dedi.

İNGİLİZLER ÖN PLANDA

Bunun üzerine Beşiktaş, Gökhan İnler'e döndü. Ancak yıldız futbolcu için İngiliz ekiplerinden Leicester City ve Almanya'dan Schalke'nin bir adım öne çıktığı belirtildi. İtalyan internet siteleri, Leicester'ın bu futbolcuyla el sıkıştığını iddia etti. Ancak İsviçre'nin Blick Gazetesi, “İnler Schalke'yi seçti. Ama Almanlar bonservis olarak 5 önerdi, Leicester ise 7 milyon Euro'yu gözden çıkardı” diye yazdı. Beşiktaş'ın ise son alternatif olduğu haberlerde dile getirildi.

Yayınlanma Tarihi:09:05,