SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Cenk Gönen sesleri

Cenk Gönen Galatasaray’a doğru! Muslera'nın arkasında güvenebileceği yedek bir kaleci arayan Galatasaray, Beşiktaş'ta 3. kaleci olan Cenk Gönen'le prensipte anlaştı.

Güncellenme: 19:06, 14/08/2015
Galatasaray’da Cenk Gönen sesleri

Galatasaray’da yedek kaleci arayışları sürüyor. NTV Spor’da Sarı kırmızılılar, Beşiktaş’ın kalecisi Cenk Gönen konusunda yaptığı ön görüşmeden olumlu sonuç aldı.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda listedeki isimlerle birer birer görüşen Galatasaray, Beşiktaş’ın deneyimli file bekçisi için temasta bulundu. Siyah beyazlı kulüple gerçekleştirilen toplantıda olumlu sonuç alınırken, tarafların önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

Cenk Gönen’in de Galatasaray’da forma giymeye sıcak baktığı belirtilirken, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu sezon boyunca zaman zaman Muslera’yı dinlendirmek adına yeni bir kalecinin alınmasını istemişti.

Sarı kırmızılılar, Kızılyıldız’ın 19 yaşındaki file bekçisi Rajkovic için 1 milyon Euro’lük teklifte bulunmuş, ancak kulübün 5 Milyon Euro istemesi üzerine düşünmek için süre istemişti.

Yayınlanma Tarihi:19:00,